Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Fingerprint IC iPhone 7/7plus U10
продажба
рејтинг
1.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 7/7 plus 338S00225-A1
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6S/6S plus Small PM9635
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6S/6S plus Big 338S00155-A1
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6/6 plus Small PM8019
продажба
рејтинг

Power IC iPhone 6/6 plus Big 338S1251-AZ
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 5/5S/5C PM8018
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Light IC iPhone 5.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Charger IC U2 iPhone 6 4.7"/6 plus 5.5" (1610A2)
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Namotka - Coil 220
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Cip za napojuvanje Samsung i9300/77686
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе