Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Data Kabel DKU-5 CA42 Nokia7210/6100/6610i
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Data Kabel Samsung P1000 tab
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Data Kabel iPhone 1A white
продажба
рејтинг

Детали

Data Kabel iPhone 4/4S iOs8 1A white
продажба
рејтинг

Детали

Kabel za polnenje (usb) 3 in 1 black
продажба
рејтинг

Детали
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel za polnenje (usb) 3 in 1 white
продажба
рејтинг

Детали
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Data Kabel Micro 2A FAST black
продажба
рејтинг

Детали

Data Kabel Micro Teracell Military 2.1A 1.2m FAST
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 Black
Револуционерен дата кабел со Micro USB и iPhone конектор 2во1
продажба
рејтинг

Детали

Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 Blue
Револуционерен дата кабел со Micro USB и iPhone конектор 2во1
продажба
рејтинг

Детали
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 Pink
Револуционерен дата кабел со Micro USB и iPhone конектор 2во1
продажба
рејтинг

Детали

Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 White
Револуционерен дата кабел со Micro USB и iPhone конектор 2во1
продажба
рејтинг

Детали
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе