Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Futrola za na raka 5.5" black
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka 4.7" black
продажба
рејтинг

200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin pink
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin blue
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung G357FZ Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G4C/Magna Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G4C/Magna Teracell Skin black
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola HTC One M9 plus Teracell Skin black
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-T7 HQ G2/D802
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei Y550 Pudding white
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе