Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Futrola za na raka 5.5" black
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka 4.7" black
продажба
рејтинг

200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin pink
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin blue
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung J1/J100F Teracell Skin black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung G357FZ Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G4C/Magna Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G4C/Magna Teracell Skin black
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola HTC One M9 plus Teracell Skin black
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-T7 HQ G2/D802
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei Y550 Pudding white
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе