Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Konektor za polnenje Samsung N910F so flet
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung G925/S6 edge so flet
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung G920F/S6 so flet
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung G900H/S5 so flet
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel Samsung G900/S5 so Home kopce white
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel Samsung G900/S5 so Home kopce gold
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung i9505 so flet
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel Samsung E2600
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung N9000 so flet
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Samsung i9500 so flet
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе