Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Fletkabel Nokia 2680s
продажба
рејтинг
450 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

...Fletkabel Nokia 6280 so konektor za kamera
продажба
рејтинг

Fletkabel Nokia 6500s
продажба
рејтинг

...Fletkabel Nokia 6600s
продажба
рејтинг

...Fletkabel Nokia E65 komplet
продажба
рејтинг

Fletkabel Nokia N95 8G
продажба
рејтинг

...Fletkabel Nokia X3
продажба
рејтинг

Fletkabel Nokia 7230s
продажба
рејтинг

Fletkabel Nokia 2220s
продажба
рејтинг
450 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel Nokia 6700s.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Fletkabel Nokia 6500s ne raboti predna kamera.
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе