Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zastitna folija Silikonska iPhone X white
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zastitna folija Silikonska iPhone X black
продажба
рејтинг

100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Pancir Nano Folija Samsung J5 Prime
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Huawei Y6 ll
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Huawei Mate 10 Pro
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung J7 2017/J730F 5D black
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung J5 2017/J530F 5D gold
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung J5 2017/J530F 5D black
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F 5D white
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F 5D black
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung A7 2017/A720F 5D gold
продажба
рејтинг

Види повеќе