Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Finger protector bag 100pcs
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung i8190/i8200
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung i9100
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung i9300
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung i9500
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung G900F/S5
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka HTC Desire 500
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung N9000
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung N910 Note 4
продажба
рејтинг

Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung A3
продажба
рејтинг

Factory protective film 4G/4S (10pcs/bag)
продажба
рејтинг

Factory protective film 5G/5S (10pcs/bag)
продажба
рејтинг

Види повеќе