Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Xiaomi RedMi Note 4X BN43 HQ
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Baterija Xiaomi Mi 6 BM39 HQ
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Xiaomi Redmi 6A BN37 HQ
продажба
рејтинг

Baterija Xiaomi RedMi 5 BN35 HQ
продажба
рејтинг

Baterija Xiaomi RedMi Note 7 BN4A HQ
продажба
рејтинг
1.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Huawei Honor 8X HQ HB386590ECW
продажба
рејтинг

Baterija Xiaomi Redmi 4X /Redmi 3/3S BM47 HQ
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Xiaomi Redmi 7A HQ
продажба
рејтинг
1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Xiaomi Mi 9 HQ
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Xiaomi Mi Play HQ
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Xiaomi Pocophone F1 BM4E HQ
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе