Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Samsung D780/B5722/G810 /i8510/i550/i500/B7722/F700
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung E590 /S3500/M3510/E2250/3370/E2550/S3550
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Samsung F490/F410/F700/M8800
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung G600/S3600/J770 HQ
продажба
рејтинг

Baterija Samsung S5230/U700/G800
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Samsung N910/ Note 4 HQ
продажба
рејтинг

Baterija Samsung E250 HQ E2600/F250/S3100/ E1150/X200/E500/E900/D520/C130/X680/X150/X510
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Samsung D820 HQ
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung D880
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung i8910/S8500/i5800/i5700
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung i9100/i8150/S8600 Wave 3 HQ
продажба
рејтинг

350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе