Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Nokia BL-5B HQ 3220/N80/N83/5140/6020/6120c
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Nokia BLC-2 HQ 3310/3315/3350/3510/3530/5510/6650/6800
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Nokia BL-4B HQ 6111/7370/7500
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Nokia BL-6P 6500cl/7900
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Nokia BL-4D HQ N97 mini/E5/N8/E7
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Nokia BL-4U HQ 8800arte/500/E66/6600slide/Asha 300/306 BL-4U HQ
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Baterija Nokia BL-5J HQ 5800/N900/X6/X1-00/X6 8gb/5233/lumia520
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Nokia BP-5M /8600 Luna/6500s/7390/5610/6110/6220
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Nokia BL-5BT A 2600c/N75/2608/7510a/7510s
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќеВиди повеќе