Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Microsoft Lumia 535 BL-L4A HQ
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Microsoft Lumia 650/ T3G HQ.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Microsoft Lumia 550/ 730 BV-T5A HQ
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Microsoft Lumia 950/ BV-T5E HQ
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе