Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
...Baterija LG GD510/GD880 mini
продажба
рејтинг

Baterija LG BL-44JN HQ L3 E400/L5 E610/P970,
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-T9 HQ Nexus 5
продажба
рејтинг
1.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-54SH HQ G3 mini /G4C MAGNA/L80
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-59UH HQ G2 mini
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-T5 HQ E960 Nexus 4
продажба
рејтинг

Baterija LG L9/P880/P960 HQ
продажба
рејтинг

Baterija LG BL-53YH HQ G3
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-44JH L7/L5 II/E440/E460/L4 II
продажба
рејтинг

Baterija LG BL-44JR HQ L40/L35/D150/D160/P940
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG G4/H815 HQ
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija LG BL-T5 E960 Nexus 4
продажба
рејтинг

Види повеќе