Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
...Baterija Ericsson K750i-BST-37 W550/W800/W810/W700/J220/K600/Z300
продажба
рејтинг

Детали

...Baterija Ericsson K850-BST-38 HQ S312/C510/C902/C905/K770/S500/T650/W890/x10mini pro
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали

Види повеќе