Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Candy blue
продажба
рејтинг

Baterija eksterna 5000mAh GE-806 white
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 10000mAh REMAX Relan RPP-65 black
продажба
рејтинг

Детали

Baterija eksterna 10000mAh REMAX Relan RPP-65 gold
продажба
рејтинг

Детали

Baterija eksterna 20000mAh REMAX Kooker RPP-59 black
продажба
рејтинг

Детали

Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 blue
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 gold
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 purple
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 red
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 30000mAh PRODA Notebook PPP-7 black
продажба
рејтинг

Детали
1.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija eksterna 5000mAh REMAX Flinc RPL-25 black
продажба
рејтинг

Детали

Baterija eksterna 5000mAh REMAX Alien RPP-20 Black
продажба
рејтинг

Детали
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе