Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Siemens C55
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Baterija BlackBerry 9360/9370 EM1 HQ.
продажба
рејтинг

Baterija BlackBerry Q5 PTS-M1 HQ.
продажба
рејтинг

Baterija BlackBerry 9320/9720-J-S1 HQ.
продажба
рејтинг

Baterija BlackBerry Q10 HQ.
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Alcatel OT991/992/OT6010D
продажба
рејтинг

Детали
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Alcatel C5/OT5035 X-Pop/997/S800 HQ
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Alcatel OT6012 Idol mini HQ.
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Baterija Alcatel OT6037 Idol 2.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Alcatel C9/OT7047 HQ.
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе