ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Mini Zvucnik 3.5mm pink

Цена
350 ден. /парче
Опис

Мини звучник универзален со 3.5мм аудио конектор

Моќ: 3W

Вградена батерија: до 6 часа слушање музика LED диода (црвена боја - празна батерија) (сина боја - полна батерија)

Полнење: преку USB кабел кој следува во пакувањето

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V HTC/Blackberry (Mini usb)-[8300]3G
300 ден.
Ventilator za Laptop FK 889
700 ден.
Data Kabel (usb) DKE-2 6300/N95/HTC/BB/V3/L6/L7/Alcatel/(mini USB)
250 ден.
Podloga za gluvce H1
170 ден.
Polnac za laptop za HP 18.5V 3.5A 65W (7.4mm*5mm)
850 ден.
Zica servisna za vodovi
120 ден.
Mrezna Karta Tenda PCI L8139D
260 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS05 Green
600 ден.
Tempered glass za Samsung S5 mini /G800F
200 ден.