ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Mikrofon AW Outdoor

Цена
1.400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Mikrofon KZ-600
350 ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.
Drzac za kamera 05B 18cm
220 ден.
Kamera KPC132E, 1/3 Sony, 520TVL, 3.6mm Dome (C)
1.000 ден.
Bezzicen Ruter Tenda W307R
1.500 ден.
Parking senzor XY5200L Wireless White
1.400 ден.
Drzac za kamera 06B
240 ден.
Mikrofon KZ-502B
350 ден.
Konektor BNC to RCA connector
30 ден.

Би можело да ве интересира