Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Maska A klasa Nokia E71 black bez tastatura

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPhone Silikon 3G
300 ден.
Ekran Ericsson W580/S500
500 ден.
Ekran Samsung D900i
800 ден.
Maska A klasa Nokia E51 black
900 ден.
Fletkabel Samsung U600
500 ден.
Zvucnik Ericsson K530/K550
250 ден.
Fletkabel Samsung D500
450 ден.
Baterija Motorola C115/C116/C118/C139/V177.
350 ден.
Baterija Ericsson K800i-BST-33 /W100/Z530/K550/W880/SATIO/P990
350 ден.