Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Maska A klasa iPhone 6S plus 5.5 silver

Цена
2.040 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.040 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 7 komplet CRN
1.300 ден.
Ekran Sony Xperia Z2 komplet
1.800 ден.
Maska A klasa iPhone 5 white
1.800 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white
1.100 ден.
Zadno kapace Samsung G925 - S6 edge gold
400 ден.
Staklo Samsung A3 2016/A310F White
2.400 ден.
Konektor za polnenje iPhone 8 so flet black
840 ден.
Ekran iPhone 6S PLUS komplet BEL
1.400 ден.
Maska A klasa iPhone 5 gold
1.800 ден.