Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Maska A klasa iPhone 6S 4.7 gold

Цена
1.920 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.920 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zadno kapace Samsung A5 2016/A510 white
480 ден.
Noz (servisen)
200 ден.
Tempered glass za LG G5
100 ден.
Maska A klasa iPhone 6S 4.7 gray
1.920 ден.
Pinceta BK T7 kriva
300 ден.
Tempered glass za Alcatel Pixi 3 4.5"
100 ден.
Noz (servisen) Relife RL-050
150 ден.
BOX BST Dongle
4.800 ден.
Zadno kapace Samsung G925 - S6 edge gold
400 ден.