Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Maska A klasa Apple iPhone 4 drzac za zadno staklo

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

...Konektor za polnenje iPhone 3G so flet
750 ден.
Zvucnik iPhone 4/4S
300 ден.
Vrvka kratka
50 ден.
Polnac 220V Univerzalen na USB 0.5A
300 ден.
Zastitna folija za Samsung S5230
100 ден.
Fletkabel iPhone 4G so on/off kopce, senzor
600 ден.
Zastitna folija za Nokia 5800 prozirna
100 ден.
...Mikrofon iPhone 3G/3Gs
500 ден.
Tecen kalaj BK-6350
400 ден.