Masina za Secenje folii IDSkin B158 (Hidrogel) | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Masina za Secenje folii IDSkin B158 (Hidrogel)

Цена
43.000 ден. /парче
Опис
* Машината се поврзува со сервер и секое сечење на фолии се запишува на истиот сервер, само со купување на фолии од овластените добавувачи на iDskin, добивате и сечења на сервер, на принцип 1 фолија - 1 сечење (со секоја купена нова машина добивате 50 фолии и 50 сечења ГРАТИС)
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
43.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Huawei Honor 10 lite/ Honor 20 lite / Honor 20e komplet black full org
2.800 ден.
Ekran Huawei P30 lite/ Nova 4e komplet so ramka blue full org
2.900 ден.
Ekran Samsung A515F/A51 komplet Black full org
5.500 ден.
Lepak Xuan Hou ZG-2 50ml black
250 ден.
Masina za Secenje folii IDSkin B158 (Hidrogel)
43.000 ден.
Zadno kapace Huawei P30 PRO Aurora
600 ден.
Zadno kapace Huawei P30 lite twilight
600 ден.
Hidrogel screen protector IDskin Pro 18 x 12 cm 50kom
6.500 ден.