СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-H4 6000K

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung J5 2017/J530F
100 ден.
Ekran Samsung G313F / G313HN
900 ден.
Futrola Mercury Lenovo A2020 Vibe C black
400 ден.
Touchscreen Samsung G313/ G318 white
900 ден.
LED HEADLIGHT V16-H4 6000K
2.200 ден.
Kamera CN-PT100C, IP 720p wifi camera, Cloud, 2way audio, alarm
3.600 ден.
Tempered glass za Samsung J7 2016/J710F
100 ден.
Polarizator za LCD Samsung i9500
50 ден.