Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-H4 6000K

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung A50/ A505F/ A30/ A305F/ A20/ A205F/ A30S/ A307F/ A50S/ A507F
100 ден.
Slusalki Bluetooth AirPods i8 mini TWS white
1.000 ден.
Ekran iPhone 7 komplet BEL
1.300 ден.
Ekran Huawei Mate 10 Pro komplet pink
3.300 ден.
Baterija Samsung G920 Galaxy S6 Moxom
1.200 ден.
Tempered glass za Samsung J7 2016/J710F
100 ден.
Tempered glass za Samsung A50/ A505F/ A30/ A305F/ A20/ A205F/ A30S/ A307F/ A50S/ A507F Mocoll 3D black
600 ден.
LED HEADLIGHT V16-H4 6000K
2.200 ден.
Dvoslojna lepenka za zadno kapace Samsung G930/ S7
100 ден.