Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-9006 6000K

Цена
1.700 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Business light iPhone 7 plus/iPhone 8 plus black
150 ден.
Futrola Carbon TPU iPhone 7 plus/iPhone 8 plus black
250 ден.
LED HEADLIGHT V16-9006 6000K
1.700 ден.
LED HEADLIGHT V16-H7 6000K
2.200 ден.
Futrola Business light iPhone 7 plus/iPhone 8 plus red
150 ден.
Tempered glass za iPhone 8/ iPhone 7 5D white
400 ден.