СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-9005 6000K

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Xenon bi-projector lens 2GF 2.0" Blue - Bi Xenon
2.500 ден.
Data kabel LDNIO LS01 iPhone 2.1A 2m white
300 ден.
Zastitna folija za Samsung S6 Edge /G925 PET/TPU
500 ден.
Parking senzor XD060 Black 4 sensors
1.000 ден.
Parking senzor XY5500 White
1.400 ден.
LED HEADLIGHT V16-9005 6000K
2.200 ден.
Drzac za vo kola ML-030
300 ден.
Parking senzor XY8500 White
1.100 ден.