Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor za polnenje Samsung J1/J100/J3 2016/J310/J320/J5/J500/ J330/ J530/ J730

Цена
800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
300 ден.
Polnac 220V Univerzalen 2USB 2A Extreme
350 ден.
Napojuvanje APS-1502D 2A
2.400 ден.
...Fletkabel Ericsson C905
1.440 ден.
Kabel Stereo aux M/M 5m
120 ден.
Ekran Nokia E65 TW /5610/5630/6110/6220c/6650d/6303/3720/6500s AA
700 ден.
Pasta za lemenje AMTECH 223
250 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 5A
100 ден.