Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor za polnenje Alcatel OT6030 /4030/5020/6036/6037/6050

Цена
600 ден. /парче
Опис

Компатибилен со следните модели:

OT 4027D, OT 4030/ 4030D, OT 5020, OT 5020D, OT 5036D, OT 5038D, OT 5038X, OT 6010/ 6010D, OT 6030/ 6030D/ 6030X, OT 6036Y, OT 6050Y, OT 8000/ 8000DOT 6037Y, OT 8008/ 8008D, OT 815D

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Nokia 5000 TW 5220c/7210c/5130/7100s/2700C/2730C/C2-01/C2-05
650 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.
Kalaj zica so pasta 0,3mm Baku
400 ден.
Baterija Sony Xperia Z L36H HQ
900 ден.
Ekran Nokia 6300 TW /6120c/3120c/7500/E51/6555/5320 TW.
500 ден.
Baterija Nokia BL-4B HQ 6111/7370/7500
300 ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
300 ден.
Data Kabel (usb) Nokia DKU-2 N70/N80/N73.
150 ден.
...Konektor za polnenje Samsung G600 /M600/P520/C450/E210/J750/F250/F210/G800/I760/U900
400 ден.