ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor UTP Cat5e RJ45

Цена
5 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
5 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 6 plus 5.5" HQ
1.100 ден.
...Polnac 220V iPhone 2G
200 ден.
On/Off Kopce za palenje Ericsson T610/K700/K300/K750/6300
300 ден.
Kalaj zica so pasta 0,3mm Baku
400 ден.
Klesta cvicangla MTC-2D
250 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
300 ден.
Mrezna Bezicna Karta Tenda PCI W311P
500 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
450 ден.
Drzac za vo kola iPhone 3G/3Gs.
200 ден.