Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor SFTP Cat5e RJ45

Цена
7 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
7 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel Samsung U600
500 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
USB Flash Stick 4GB Terabyte
350 ден.
Kabel USB M/F 5m
160 ден.
Memoriska Karta Dual Voltage 2GB
220 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Ekran LG KP500 /KP501/GS290 /KP570/GT400/GT405/GT500/GT505/GM360/KP502
800 ден.
...Fletkabel Samsung D880
550 ден.
...Kabel za BOX Nokia E71 8pin
180 ден.