ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor RCA na BNC konvertor

Цена
35 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
35 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Nokia 6111/8800/N73
300 ден.
Fletkabel Nokia 6210s (predna kamera ne raboti)
700 ден.
Tastatura za kompjuter silikonska USB Black small
400 ден.
Kabel USB/RS232
200 ден.
Polnac 220V Sony Xperia (Micro USB) U5-3G
350 ден.
Baterija Nokia N95 8G/N78/N79-BL-6F HQ
300 ден.
Kabel USB M/F 5m
160 ден.
Polnac 220V HTC/Blackberry (Mini usb)-[8300]3G
300 ден.
Fletkabel Nokia 7610s
600 ден.