Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor BNC RG59

Цена
20 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
20 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Ericsson W580/S500
500 ден.
...Fletkabel Samsung E840
400 ден.
Baterija Nokia E52-BP-4L /E55/E90/E61i/E71/E72/N97-BP-4L
400 ден.
Ekran Ericsson K850
700 ден.
Polnac 220V Alcatel 310/157-3G
200 ден.
Memoriska Karta Dual Voltage 2GB
220 ден.
Ekran Samsung D900i
800 ден.
Drzac za vo kola kratok
300 ден.
...Fletkabel Ericsson W380/Z555 so konektor za kamera
600 ден.