ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor BNC L

Цена
25 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
25 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 3m
100 ден.
Kabel USB M/F 5m
160 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 1m
50 ден.
Konektor RCA na BNC konvertor
35 ден.
Konektor BNC to RCA connector
30 ден.
FM transmiter za vo kola Teracell so IC TK200
400 ден.
Buzzer Nokia N73 /N71/C3/6233/6131/6300/6500c/E50/3110c/N95/E51/991
300 ден.
Stipka za napojuvanje (par)
50 ден.

Би можело да ве интересира