Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor BNC Jack/Jack inline splice

Цена
30 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
30 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel Samsung E2550/E2250
500 ден.
Kabel PATA/SATA Napojuvacki
50 ден.
Konektor 3.5mm Male to STEREO 2 jacks 6.35mm Female
70 ден.
Joystick za PC 701 bez vibracija
250 ден.
...Sirena HT-103 so svetlo
400 ден.
Sirena ES-627
300 ден.
Konektor UTP Cat5e RJ45
5 ден.
Futrola Aluminium bumper CLEAVE iPhone 4/4S silver
300 ден.
Mikrofon za kompjuter OV-M800
220 ден.