СЕ ПРЕПОРАЧУВА КОРИСНИЦИТЕ НА X-SIM АДАПТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ ВАДАТ СИМ КАРТИЧКИТЕ И ДА НЕ ГО АПДЕЈТИРААТ СОФТВЕРОТ, ВО СПРОТИВНО НЕМА ПОВЕЌЕ ДА ФУНКЦИОНИРААТ ИСТИТЕ X-SIM АДАПТЕРИ
СЕ РАБОТИ НА НОВ АПДЕЈТ НА X-SIM

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Polnac za baterii 4xAA + 4xAAA
Универзален полнач за Rechargable Ni-MH / Ni-Cd батерии од АА и ААА тип
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za fotoaparat i digitalna kamera 220V+12V Panasonic 007E
Компатибилен со: Panasonic 007E
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za fotoaparat i digitalna kamera 220V+12V Panasonic DU07/14/21/23
Компатибилен со: Panasonic DU07/14/21/23
продажба
рејтинг

Детали

Polnac za fotoaparat i digitalna kamera 220V+12V Kodak K5001/6490/FNP120
Компатибилен со: Kodak K5001/6490/FNP120
продажба
рејтинг

Детали

Polnac za fotoaparat i digitalna kamera 220V+12V Kodak K8000/RIC-DB50
Компатибилен со: Kodak K8000/RIC-DB50
продажба
рејтинг

Детали

Polnac za fotoaparat i digitalna kamera 220V+12V Sony DB-BD1
Компатибилен со: Sony DB-BD1
продажба
рејтинг

Детали

Види повеќе