Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Web kamera TBWC-022 Light Dark Gray
продажба
рејтинг

Web kamera TBWC-021 Light Black
продажба
рејтинг

Web kamera TBWC-028 Mic Black
продажба
рејтинг

Sport Action Camera EKEN H9R black 4K
продажба
рејтинг

Детали
4.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Web kamera so mikrofon black/red
продажба
рејтинг

Web kamera Globe so mikrofon
продажба
рејтинг

Web kamera so mikrofon
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Web kamera S4 so mikrofon black/red
продажба
рејтинг

Види повеќе