Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC 701 bez vibracija
продажба
рејтинг

Joystick za PC 900 so vibracija Red
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC/PS2 706 combo
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PS2 102 so vibracija
продажба
рејтинг
290 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC 900 so vibracija Blue
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC Wireless
продажба
рејтинг
750 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC/PS2/PS3 Wireless 3in1
продажба
рејтинг
650 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC KXD-881S so vibracija black
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PC KXD-881S so vibracija white
продажба
рејтинг

Детали
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Joystick za PS4 black
продажба
рејтинг

Детали

Joystick za PS4 Wireless black
продажба
рејтинг

Детали
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе