Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Mrezna karta USB/LAN
продажба
рејтинг

PCI Kartica SATA/IDE
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor UTP Cat5e RJ45
продажба
рејтинг

Mini Personal Computer NC600
продажба
рејтинг

Детали
2.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen UTP/Cat5e 15m
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen UTP/Cat5e 10m
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen UTP/Cat6e 1m
продажба
рејтинг

Kabel mrezen UTP/Cat6e 3m
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen FTP/Cat6e KOTUR 305m
продажба
рејтинг
3.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen FTP/Cat5e KOTUR 305m
продажба
рејтинг

Kabel mrezen UTP/Cat6e KOTUR 305m
продажба
рејтинг
2.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel mrezen FTP/Cat5e 1m (na merenje)
продажба
рејтинг

Види повеќе