Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran za laptop 14" LP140WH2 (TL) (L2) 40 pin
продажба
рејтинг

Детали
3.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" Acer S3.
продажба
рејтинг
3.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.6" LTN156AT05/LP156WH4 (TL)(A1)/LP156WH2 (TL)(AA)/LP156WH2 (TL)(C1)
продажба
рејтинг

Детали
3.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15" LP150X08.
продажба
рејтинг

Детали
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.4" LTN154X3/LP154WX4/ LTN154AT07.
продажба
рејтинг

Детали
2.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.6" B156XW02/LTN156AT23
продажба
рејтинг
3.300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

2.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 11.6" B116XW02.
продажба
рејтинг

Детали
3.300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 12.1" LTD121EXVV/LTN121W3.
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" LP133WH1 TLA2/ B133XW04.
продажба
рејтинг
2.900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" LTD133EV5N.
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 14" LTN140AT07/LP140WH4/B140XW01
продажба
рејтинг
3.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе