Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Gluvce Banda B100 USB
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce Banda V11 Black/Blue USB
продажба
рејтинг

Детали

Gluvce Wireless Banda BD4000 Blue
продажба
рејтинг

Детали

Gluvce Wireless Banda BD71W Black
продажба
рејтинг

Gluvce Wireless Banda BD4000 Gray
продажба
рејтинг

Детали

Gluvce Wireless Banda BD4000 Red
продажба
рејтинг

Детали

Gluvce Banda V11 White/Blue USB
продажба
рејтинг

Детали

Gluvce Banda V12 White/Pink USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce Banda V11 White/Red USB
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce Banda V12 White/Blue USB
продажба
рејтинг

Gluvce Banda V12 White/Red USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce Banda F1 USB
продажба
рејтинг

Види повеќе