Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Canta za laptop Tera 182 15.4"
продажба
рејтинг

Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" black
продажба
рејтинг

Canta za laptop M2 15.6" black
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Canta za laptop M3 15.6" black
продажба
рејтинг
450 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Canta za laptop M4 15.6" black
продажба
рејтинг

Canta za laptop M1 15.6" black
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" blue
продажба
рејтинг

Ranec High Sierra ELITE 17" black
продажба
рејтинг

Ranec High Sierra ELITE 17" blue
продажба
рејтинг

Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" grey
продажба
рејтинг

Canta za laptop M5 17" black
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Canta za laptop Swissgear SA-2105 15"
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе