По повод престојниот празник, МЕГАМОБИЛ нема да работи на 01.05 ( ПОНЕДЕЛНИК )

нарачките по НОВА ПОШТА од 29.04 ( САБОТА ) ќе бидат доставени на 02.05 ( ВТОРНИК )

МЕГАМОБИЛ ВИ ГО ЧЕСТИТА ПРАЗНИКОТ

 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија
Разно
Таблети и галантерија

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Mrezna Bezicna Karta Tenda PCI W311P
Tenda W54P е PCI Adapter кој обезбедува безжичен пренос до 54Mbps. W54P е едноставно, но ефикасно решение да го поврзете вашиот компјутер на безжичен пристап до интернет.
продажба
рејтинг

Детали
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce G1900
Terabyte гејмеско жичано глувче G1900
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Gluvce Banda B100 USB
продажба
рејтинг

Детали
190 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Slusalki za kompjuter so mikrofon K-97
Terabyte слушалки со микрофон K97.
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ventilator za Laptop FK 139/HT139
Вентилатор за лаптоп FK 139.
продажба
рејтинг

Детали
450 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ventilator za Laptop FK 898
Портабл вентилатор на склопување FK 909.
продажба
рејтинг

Детали
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Adapter VGA/DVI
продажба
рејтинг

Kabel HDMI/DVI (24+1) 1.8m
продажба
рејтинг

Kabel HDMI/DVI (24+1) 3m
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel DVI m/m 1.5m
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel DVI m/m 3m
продажба
рејтинг
280 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel HDMI 1.8m
Кабел HDMI/HDMI 30AWG, двоен филтер, реални 1080p.
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе