Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera Samsung J6 plus/ J615F zadna

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 7 PLUS komplet REPARIRAN full org white
2.300 ден.
Baterija Samsung J5 2016/J510F MF 3100mAh
600 ден.
Kamera Samsung J6 plus/ J615F zadna
1.100 ден.
Baterija Huawei P9/P9 lite MF P10 lite/P20 lite/P8 Lite 2017/P9 Lite 2017/Y6 2018/G9/Honor 8/5C/P Smart
1.000 ден.
Tastatura Samsung J5 2016/ J510F (Home kopce) GOLD
400 ден.