Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera Samsung G973/ S10/ G975/ S10 plus zadna

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kamera Samsung G973/ S10 predna
1.000 ден.
Baterija Samsung J3 2016/J320F/J5/J500F/G530 HQ
600 ден.
Kamera Samsung G973/ S10/ G975/ S10 plus zadna
1.800 ден.
Ekran Huawei Honor 8X komplet black full org
2.400 ден.
Vnatresna tastatura Nokia C3-01 so konektor za SIM i MMC
660 ден.