ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP YYZ100SS-TG 1.0 megapixel

Цена
3.000 ден. /парче
Опис

──IP WiFi Camera Wireless Network Camera Mini Rotatable Smart Camera Security Camera

──HD Video 720P

──View simultaneously for Remote 5 at most devices

──Detect Motion

──Message to maibox and mobile Alarm phone

──IN/OUT Audio

──Smart link for WiFi (WiFi not supported 5G)

──Recorded by Mobile Phone Video

──Reset and reboot Remote (Reset is important the first time to use)

──Onvif (NVR Storage Support)

──TF Card storage 64G at max Night Vision

──Plug And Play

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Huawei P20 lite 5D black
500 ден.
Data Kabel Teracell Plus Micro USB 2.1A 2m FAST White
300 ден.
Baterija iPhone 5S Moxom
900 ден.
Tempered glass za Coolpad Modena 2
100 ден.
Ekran iPhone 7 komplet CRN so touch
1.400 ден.
Data Kabel iPhone ORI white
600 ден.
Baterija Samsung i9500/9505 Galaxy S4 HQ
600 ден.
Kamera IP YYZ100SS-TG 1.0 megapixel
3.000 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Black full org
4.400 ден.