Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP W22 Waterproof 2 megapixel

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
 • Power supply DC5V / 2A 
 • Operating temperature -10ºC to 50 ° C 
 • Ambient humidity 95% RH
 • Item size 148 x 60mm (Height x Width) 
 • Net final weight 289 grams Total weight 461 grams with accessories included. 
 • Certifications CE, FCC, RoHS 
 •  Full-HD 1080p resolution 
 •  WiFi connection 
 • Night vision up to 20 meters 
 • IP66 exterior design 
 • IR-CUT filter 
 •  Remote view from APP for Android or iOS
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Dock Flex Test Micro
150 ден.
Alarm SET za IP Kameri C5
2.700 ден.
Dock Flex Test iPhone
150 ден.
Napojuvanje P-3005D 30V 5A
4.000 ден.
Ekran Samsung J320F/J3 2016 komplet Gold full org
3.520 ден.
Tester Polnac 5USB 8A QC3.0 FAST 60W
2.000 ден.
Ekran za laptop 15.6" LTN156AT37 40pin Slim
3.850 ден.
Klesta cvicangla MTC-2D
250 ден.
Tempered glass za Huawei Y5 2018/ Honor 7S
100 ден.