Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP W11-MAIN-1A Mini Camera 4X zoom 2 megapixel

Цена
2.000 ден. /парче
Опис

H62 1/4" Color CMOS Sensor

> support 1,4 and 9Ch image display and full screen view 
>High image & video quality, audio monitoring
>mechanical IR-Cut device offers outstanding day/night performance, great color;

>Mobile Monitor: iPhone(APP Store),Android

>Maximum support  64GB TF Card 

>Support cloud storage alarm video

>Support AP hotspot function and WIFI configuration function

>Battery capacity 800mA, measured 3 hours during the day, 2 hours at night.

>Support one button switch machine, boot automatic recording.

>Product size:33*33*33mm

>Package size:113*122*45mm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kamera IP W11-MAIN-1A Mini Camera 4X zoom 2 megapixel
2.000 ден.
Data Kabel iPhone HOCO X2 grey
300 ден.
Dock Flex Test Micro
150 ден.
Zadno kapace Samsung G920 - S6 white ORI
360 ден.
Staklo Samsung G920/S6 white
2.500 ден.
Penkalce Samsung N920 Galaxy Note 5 silver
360 ден.
Tester Polnac 5USB 8A QC3.0 FAST 60W
2.000 ден.
Kamera IP 7102S-MAIN-1B Waterproof 2 megapixel
2.200 ден.
Kamera IP GW 999RS Indoor WiFi + Network port 2 Megapixel
2.300 ден.