Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP C3310-R1 1.3 megapixel

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
 • Video Compression Format:H.264
 • Minimum Illumination(Lux):0.1
 • Technology:Infrared
 • Alarm Action:FTP Photo
 • Power Supply(V):5V,1.5A
 • TF Card:32G TF Card
 • Style:Box Camera
 • Special Features:Vandal-proof
 • Installation:Embedded
 • Connectivity:IP/Network Wireless
 • Supported Mobile Systems:Android
 • is_customized:No
 • Sensor:CMOS
 • Wall Bracket:Ceiling
 • Storage:None
 • Network Interface:Wi-Fi/802.11/b/g
 • Viewing Angle (Degree):85°
 • Lens (mm):2.8mm,3.6mm
 • High Definition:720P(HD)
 • IR Distance(m):10M
 • Power Consumption(W):5W
 • Sensor Brand:SONY
 • Dimensions (L x W x D)(mm):120*85*85mm
 • Model Number:C3310-R1
 • Type:IP Camera
 • Audio Output:1CH RCA
 • Supported Operating Systems:Mac os
 • Color:White
 • Special Features:Mini
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Micro Teracell Evo LP01 1A 1USB
250 ден.
Ekran Huawei Honor 9 lite komplet black
1.500 ден.
Futrola Ice Cube Samsung J4 plus/ J415F transparent
300 ден.
Kamera IP 18YC200 2 megapixel white
2.200 ден.
Tempered glass za Huawei Y6 2017/Y5 2017
100 ден.
Kamera IP YYZ100SS-TG 1.0 megapixel
3.000 ден.
Baterija LG G4/H815 HQ
840 ден.
Polnac 220V iPhone Teracell Evo IPD1 1A 1USB
250 ден.
Kabel USB M/F 5m
160 ден.