Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP GW 999RS Indoor WiFi + Network port 2 Megapixel

Цена
2.300 ден. /парче
Опис
Lens: 3.6mm / 6mm.
Infrared: night vision 10m
Rotate horizontally 355 degrees - vertical rotation 120 degrees
Support 2-way audio, 1 microphone 
Supports microSD memory card up to 64G
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Nokia 3.1 plus/ X3 Teracell Skin transparent
250 ден.
Futrola Huawei Honor 9X (EU) Teracell Skin transparent
250 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.
Kabel USBx2 to Mini USB (for HDD)
150 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Evo USB1 1A
250 ден.
Ekran Huawei Honor 10 lite/ Honor 20 lite / Honor 20e komplet black -
2.300 ден.
Kamera IP W11-MAIN-1A Mini Camera 4X zoom 2 megapixel
2.000 ден.
Polnac za laptop za ACER/HP/Compaq 19V 4.74A 90W-ARI002 (5.5mm*1.7mm)
900 ден.
Tempered glass za Samsung A10/ A105F
100 ден.