Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP GW 993RS Indoor WiFi + Network port 2 Megapixel

Цена
2.300 ден. /парче
Опис
Lens: 3.6mm / 6mm.
Infrared: night vision 10m
Rotate horizontally 355 degrees - vertical rotation 120 degrees
Support 2-way audio, 1 microphone 
Supports microSD memory card up to 64G
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Micro REMAX Fast Charging RC-007m white
250 ден.
Data Kabel iPhone Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST White
250 ден.
Data Kabel Micro Teracell Military 2.1A 1.2m FAST
300 ден.
Tempered glass za iPhone 6
100 ден.
Data Kabel Micro Metal connector 20 cm silver
100 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e KOTUR 305m
2.200 ден.
Ekran Samsung J600F/ J6 komplet Black full org
3.600 ден.
Polnac za laptop za APPLE 16.5V 3.65A 60W (MAG2)
1.300 ден.
Data kabel iPhone Baseus Torch Series 2.4A 1m Black(With lamp)
450 ден.